X

industria e mishit App!

Mobile App Tablet

liron fundit nga industrinë e mishit

Vielen Dank für Deinen wertvollen Beitrag lieber Jürgen. Wertschätzung liegt auch mir...
Sot, 09: 13
SÜFFA sapo ka hapur dyert e saj dhe ne kemi mbaruar me kohë me qëndrimin ...
Dje, 13: 13
Çfarë do të thotë konkretisht?
Dje, 11: 05
Gjermania është kampion botëror në diversitetin e sallameve. Ne kemi raportuar tashmë se ne ...
Dje, 09: 22
Shiko më shumë
Një Shëndetësi: nga Vizioni në Veprim
Bonn / Bruksel - Qëllimi i këtij viti i AnimalhealthEurope-Jahreskonferenz ishte për të eksploruar, ...
20.10.2017, 09: 46
Pavarësisht nëse teknologjia ose ushqimet janë të lehta: SÜFFA është një barometër trendesh
Për një drekë ju nuk duhet të shkoni në preferuarin e tij ...
19.10.2017, 08: 37
Nga 2018 shumë më tepër pjesëmarrës në iniciativën "Mirëqenia e kafshëve"
Bonn, 16.10.2017- Interesi i pronarëve të derrave me iniciativën "Mirëqenia e kafshëve" vazhdon të jetë ...
18.10.2017, 09: 03
SÜFFA 2017: Ball Control BC237 - produkte të vogla për lehtësi
BallControl BC237 është një shtojcë për VEMAG vakum mbushje makina për të shpejtë dhe ...
18.10.2017, 08: 30
Shiko më shumë
EKM Fleischerei-Beratung & Marketing
Me eksperiencë 45 vjet, ju sjellim përsëri në rrugën drejt suksesit, bëjeni kompaninë tuaj ...
20.10.2017, 10: 53
Meintrup DWS Laborgeräte GmbH
A doni për të përmirësuar cilësinë dhe qëndrueshmëri të produkteve tuaja të mishit? Pastaj tona ...
19.10.2017, 11: 13
MAJA-Maschinenfabrik Hermann Schill GmbH & Co. KG
Që zhvilluar gjatë viteve 60, prodhon dhe tregjet Maja krijues akull dhe ...
18.10.2017, 10: 53
VEMAG ANLAGENBAU GmbH
Ne të prodhojë cilësi të lartë dhe sistemeve të qëndrueshme bimore për trajtimin termik të ...
17.10.2017, 16: 22
Shiko më shumë
Shiko më shumë
Melmesat Paketë e madhe
Dy kuti plot me erëza. Prodhuesi Dagema: 1,5kg Prodhuesi i qumështit Thuringian ...
18.10.2017, 22: 59
Peshore Bizerba, pa kocka, sëpatë
Ofruar këtu është një shkallë dixhitale, funksioni i testuar, gjendja e mirë e përdorur, max ....
18.10.2017, 22: 50
Meatwolf Edertal Ems 70
Ofruar këtu është një mish i mishit me një shumë të funksionit accessory testuar, përdorur mirë ...
18.10.2017, 22: 44
Bizerba Band pa FK 22
Ne ofrojmë një vidë sharre / sharre. Funksioni i testuar, i përdorur mirë ...
18.10.2017, 22: 38
Shiko më shumë
Filloi në 08.11.2017 në 08: orë 00 në Sofje (Bullgari)
08.11.2017
Filloi në 14.11.2017 në 08: 00 orë në Shanghai (Kinë)
14.11.2017
Fillon në 18.11.2017 në 08: 00 Clock në Basel (Zvicër)
18.11.2017
Shiko më shumë
Shiko më shumë

reklamat
reklamat

Biznesi juaj në industrinë e kombëtar dhe ndërkombëtar mishit

   

International listë search engine në mbi gjuhët 50

Pranishëm kompaninë tuaj me foto, video, dhe një përshkrim (i kompanisë) dhe për të arritur klientët e rinj dhe konsumatorët e ardhshëm në konsumatorit biznes-me-biznes-me-biznes dhe. Teksti i kompanisë tuaj është ndërkombëtare - përkthyer në mbi 50 gjuhë dhe të listuara në motorët e kërkimit. A është kompania juaj nuk është regjistruar ende? Pastaj përdorni shansin tuaj për të tërhequr konsumatorë të rinj. Në të gjitha kategoritë është tuaj Hyrje (BAZA me detyrën backlink) të përhershme falas, Sipas "Shqip" Ju mund të përdoren makineri të përpunimit të mishit, rezoluta kasap (shitje ankand), pronën kasap, dhe / ose të produkteve për Fleischereibedarf reklamuar.

Për detaje, dhe banner ads në Fleischportal.de parë "Çmimet dhe kushtet".

Ndoshta tregu më i madh puna e industrinë e mishit

ofertat tuaja të punës dhe kërkesat e përjashtues për industrinë e mishit

në tonë tregu i punës ju do të gjeni atë. Përditësuar të përditshme të kërkojnë punë në mbi vendet e lira 3.000 nga industrinë e mishit nga titujt e punës të tilla si; "Trajnimi për të / për kasap / in, shitësit / në për mish dhe suxhuk produktet, shitjet Metzger me përgjegjësi drejtuese, kasap, kasap / in, kasap / in, kasap / in, kasap / in, Administrim Biznesi / në zeje, menaxher shitjes, kreu i departamentit, menaxher, Blerja menaxher, prodhimit menaxher, menaxher Bimëve, cilësisë menaxher, zhvilluesi i produktit, zhvillimin e biznesit menaxher, menaxher shitjes, teknik mishit (shtet. certifikuar teknik ushqim), Dipl. Ing. teknologji ushqimore Kërko (mish theksi) ", dhe grupe të tjera profesionale. kandidat und Punëdhënës mund të lirë regjistruar dhe lidhen me njëri-tjetrin.

Për informacion mbi çmimet e theksuar Jobit shih "Posto punë".

 
X