munka részletei

Eladó (m/f/d) friss élelmiszer pult Münsterben

Forró Kiemelt
Összefoglalás pont
  • A cég neve:
    SuperBioMarkt AG
  • Állásajánlatok:
  • 1
  • Hozzávetőleges jövedelem: 1 2-év
  • Listing itt: 25-08-2023
  • Online ajánlat: 27-05-2024
  • Job ID: 22
  • kattintson ide További álláshirdetések ezt Munkáltató

-> Jelentkezzen közvetlenül online

részmunkaidős és teljes munkaidős – határozatlan idejű munkaszerződés

Hitelesség, jó lelkiismeret, egészség és élvezet – ez a küldetésnyilatkozatból levezetett négy alapelvünk. Tudsz azonosulni ezzel? Akkor nekünk igazad van. Nálunk szívvel-lélekkel végez munkát!

A SuperBioMarkt a friss és kiváló minőségű termékek 100%-ban bio minőségét jelenti. Szerves úttörőként a kezdetektől fogva őszinte meggyőződésből cselekszünk. 26 piacon természetes élelmiszerek és kozmetikai termékek széles választékát kínáljuk vásárlóinknak – köszönhetően több mint 600 munkatársunknak, akik minden nap támogatnak bennünket.

Ezek a te feladataid:

  • Kiváló minőségű húsok, valamint kolbász- és sajtkülönlegességek aktív értékesítése – mind 100%-ban bio
  • Szívélyes és professzionális ügyfélszolgálat: Szakértelemmel és barátságossággal inspirálja ügyfeleinket. A kis beszélgetés is hozzátartozik – annyi időnek kell lennie
  • Hívogató termékbemutató és gondozás
  • Házias specialitások elkészítése

Hozod:

  • Érdeklődés a biotermékek iránt
  • Barátságos és nyitott viselkedés
  • Ideális esetben hentes szakmában szerzett képzettség vagy tapasztalat, hentesbolti eladóként (m/f/d) vagy eladóként (m/f/d) az élelmiszer-kiskereskedelemben
  • Ön pályamódosító, sokféle érdeklődési körrel, például szakács (m/f/d), és ismeri a friss termékeket? Akkor téged is nagyon szívesen!

A következőket kínáljuk Önnek:

  • Biztonság egy jövőt mutató munkahelyen: Határidős munkaszerződést kapsz, és egy folyamatosan fejlődő iparágban dolgozhatsz.
  • Fejlesztési kilátások: Képzésekkel és továbbképzésekkel, valamint rendszeres visszajelzésekkel ösztönözzük Önt.
  • Népszerű előnyök: 20% munkavállalói kedvezmény, kerékpár lízing, céges nyugdíj támogatás, tőkeképzési kedvezmény, céges bulik és ingyenes munkahelyi italfogyasztás
  • Egy nagyszerű közösség: Barátságos SuperBioTeamünkben az egymással való tisztességes és személyes kapcsolatok nagyon fontosak számunkra - mi egy csapat vagyunk, és mindent az első feltételek mellett

Ha szívügyévé szeretné tenni velünk új munkáját, kérjük, írjon nekünk WhatsApp-on keresztül a 0151/53621550 vagy jelentkezzen online!