Heilemann Sicherheitstechnik GmbH


_ Ние сме водечки производител на метален прстен ткаенина и го користат за да се направи прободе производи за заштита за месо, живина и риба поправка обработка industry.We сите големи западни брендови. За дополнителни прашања јавете ни се врати како. Вашиот евра Flex - Team

Вилхелм Eicker eK


_ Топ прибор за јадење - Квалитет направени во Solingen / Германија

Creamer ножеви и алатки


_ Јоханес Giesser Месер ГмбХ boning нож, хартија секачи, посебен нож, колбаси и шунка нож, обидете се ножеви, нож хигиена кутии, прободе производи за заштита, острење челик, месо вилушки, нож поставува и многу повеќе.

Фридрих Мунк GmbH + Co KG


_ Фридрих Мунк GmbH + Co KG, 1920 основана во Mühlacker, е лидер за повеќе од 45 години во изработка и дистрибуција на PSA за широк индустрии месо причина и Handwerk.Unter брендирани niroflex продава компанијата. Жвакам во текот на вашата земја 60 Qualtitätsprodukte.

Schlachthausfreund GmbH


_ Имаме долгогодишно искуство во производство и светски маркетинг на заштитна облека и опрема за месо, храна и инженеринг индустрии. Член од сопствено производство ...

Густав Ehlert GmbH & Co.


_ Ehlert е прометот на големо со месар материјали и потребите на производството на храна.

осакатени GmbH


_ На осакатени GmbH е водечки производител на заштита, хигиена и медицински производи во земјите од германското говорно подрачје и долгогодишен партнер на месо и Lebensmittelverabteitenden индустрија, како и медицински и хигиенски индустрија.
« почеток Претходно 1 2 3 4 следниот крајот »