Heilemann Sicherheitstechnik GmbH


_ Ние сме водечки производител на метален прстен ткаенина и го користат за да се направи прободе производи за заштита за месо, живина и риба поправка обработка industry.We сите големи западни брендови. За дополнителни прашања јавете ни се врати како. Вашиот евра Flex - Team

Schlachthausfreund GmbH


_ Имаме долгогодишно искуство во производство и светски маркетинг на заштитна облека и опрема за месо, храна и инженеринг индустрии. Член од сопствено производство ...

Флејшер шопинг АГ


_ На FAG нуди широк спектар на производи, исто така, голема разновидност на производи и бренд. Постојана контрола и интензивна размена со нашите клиенти ни ја дава можноста да одговорат веднаш и да се адаптираат нашата палета на производи од вашите желби.

bardusch GmbH & Co. KG


_ Текстил целосна услуга за секој бизнис од било која индустрија заштитна облека и заштитна облека, производи ППЕ, кревет и маса лен, перење и пеглање, контрола на прашината душеци, целосна перење материјали за болниците и домовите за стари лица, како и чиста соба облека.

Франц Mensch GmbH


_ Хигиена и заштитна облека директно од производителот. Безбедна и прифатлива квалитет за повеќе од 40 години.

CWS-boco Германија GmbH


_ облека на сликата за месарите и касапи.
« почеток Претходно 1 2 следниот крајот »