Heilemann Sicherheitstechnik GmbH


_ Ние сме водечки производител на метален прстен ткаенина и го користат за да се направи прободе производи за заштита за месо, живина и риба поправка обработка industry.We сите големи западни брендови. За дополнителни прашања јавете ни се врати како. Вашиот евра Flex - Team

Вилхелм Eicker eK


_ ВРВ НА ПРИБОР - Квалитет направен во Солинген/Германија Професионална фабрика за ножеви

Creamer ножеви и алатки


_ Јоханес Giesser Месер ГмбХ boning нож, хартија секачи, посебен нож, колбаси и шунка нож, обидете се ножеви, нож хигиена кутии, прободе производи за заштита, острење челик, месо вилушки, нож поставува и многу повеќе.

Фридрих Мунк GmbH + Co KG


_ Фридрих Мунк GmbH + Co KG, 1920 основана во Mühlacker, е лидер за повеќе од 45 години во изработка и дистрибуција на PSA за широк индустрии месо причина и Handwerk.Unter брендирани niroflex продава компанијата. Жвакам во текот на вашата земја 60 Qualtitätsprodukte.

Schlachthausfreund GmbH


_ Имаме долгогодишно искуство во производство и светски маркетинг на заштитна облека и опрема за месо, храна и инженеринг индустрии. Член од сопствено производство ...

bardusch GmbH & Co. KG


_ Текстил целосна услуга за секој бизнис од било која индустрија заштитна облека и заштитна облека, производи ППЕ, кревет и маса лен, перење и пеглање, контрола на прашината душеци, целосна перење материјали за болниците и домовите за стари лица, како и чиста соба облека.

Франц Mensch GmbH


_ Хигиена и заштитна облека директно од производителот. Безбедна и прифатлива квалитет за повеќе од 40 години.
« почеток Претходно 1 2 следниот крајот »