Споредете и купете мрежи за саќе како обвивка за природни црева, исто така наречени мрежни салати или варени мрежи за шунка, директно на Интернет од производители или дилери.

Walsroder Црева GmbH


_ На Walsroder Црева GmbH произведува под трговската марка "Walsroder" за повеќе од 80 години квалитет колбас црева за месната индустрија и трговија на традиционалните месар ...

OSKUtex GmbH


_ OSKUtex е еден од најголемите добавувачи и производители на текстилни капаци изработени од памук и вискоза ширум светот. OSKUtex произведува на три локации во Германија со седиште во Георгсмариенхот во близина на Оснабрик ...

HUKKI


_ Хакфелд и Торличен, основана во 1908 година, е семеен семеен бизнис, сега во четвртата генерација. Обвивки за колбаси HUKKI се произведуваат 80 години.

Кале GmbH


_ Кале е еден од водечките светски производители на вештачки црева со седиште во Визбаден. Добри вработени 1500 16 производство на локации во Германија и во странство влакнести црева, пластични кеси, текстил, кожа и мрежи.
« почеток Претходно 1 2 следниот крајот »