szczegóły pracy

Sprzedawca (m/f/d) stoisko ze świeżą żywnością w Münster

HOT Wyróżniony
punkt Podsumowanie
  • Nazwa firmy:
    SuperBioMarkt AG
  • Wakaty:
  • 1
  • Przybliżony dochód: 1-2 roku
  • Nieruchomość pod adresem: 25-08-2023
  • Oferta online do: 27-05-2024
  • Identyfikator zadania: 22
  • kliknij tutaj Więcej ofert pracy tego pracodawcy

-> Aplikuj bezpośrednio online

praca na pół etatu i pełny etat – umowa o pracę na czas nieokreślony

Wiarygodność, dobre sumienie, zdrowie i radość - to nasze cztery zasady wynikające z misji. Czy można się z tym identyfikować? W takim razie masz rację z nami. Z nami wykonasz pracę sercem i umysłem!

SuperBioMarkt oznacza świeże i wysokiej jakości produkty w 100% organiczne. Jako pionierzy organiczności od samego początku działamy z prawdziwym przekonaniem. Na 26 rynkach oferujemy naszym klientom duży wybór naturalnych produktów spożywczych i kosmetycznych – dzięki naszym ponad 600 pracownikom, którzy wspierają nas na co dzień.

Oto Twoje zadania:

  • Aktywna sprzedaż wysokiej jakości specjałów mięsnych oraz wędliniarskich i serowych - wszystkie w 100% organiczne
  • Serdeczna i profesjonalna obsługa klienta: Inspirujesz naszych klientów wiedzą i życzliwością. Częścią tego są także drobne pogawędki – musi być dużo czasu
  • Zapraszanie do prezentacji i pielęgnacji produktu
  • Przygotowywanie domowych specjałów

Przynosisz:

  • Zainteresowanie produktami organicznymi
  • Przyjazna i otwarta postawa
  • Idealnie byłoby, gdyby szkolenie lub doświadczenie w handlu mięsnym, jako sprzedawca w sklepie mięsnym (m/k/d) lub sprzedawca (m/k/d) w handlu detalicznym żywnością
  • Czy jesteś osobą, która zmienia karierę zawodową i ma szerokie zainteresowania, np. kucharz (m/k/d) i znasz się na świeżych produktach? W takim razie również jesteś bardzo mile widziany!

Oferujemy Ci:

  • Bezpieczeństwo w pracy z przyszłością: Otrzymasz stałą umowę o pracę i pracę w stale rozwijającej się branży.
  • Perspektywy rozwoju: Zachęcamy Cię poprzez szkolenia i dalszą edukację, a także regularne informacje zwrotne.
  • Popularne korzyści: 20% zniżki pracowniczej, wypożyczenie roweru, wsparcie zakładowego programu emerytalnego, dodatek na dokapitalizowanie, imprezy firmowe i bezpłatne napoje w miejscu pracy
  • Świetna społeczność: W naszym zaprzyjaźnionym SuperBioTeam bardzo ważne są dla nas uczciwe i osobiste traktowanie siebie nawzajem - jesteśmy zespołem i wszystko jest na pierwszym miejscu

Jeśli chcesz, aby Twoja nowa praca była dla nas sprawą serdeczną, napisz do nas za pośrednictwem WhatsApp pod numer 0151/53621550 lub Aplikuj przez internet!

Wstecz z powrotem

Nasi klienci premium