liron fundit nga industrinë e mishit

Neue Zahlen und Fakten zur Haltung von Schweinen, Rindern, Geflügel und Tieren aus Aquakultur in...
Dje
Brüssel (lme) – Die Europäische Kommission hat heute die Ergebnisse des ersten koordinierten...
25.11.2021
Hallo Hajo, Wie Du schon richtig vermutet hast, gibt es für die unterschiedlichen Phosphate...
25.11.2021
Hier noch ein paar Hinweise von meiner Seite: Herr Vogelbacher hat das schon richtig...
25.11.2021
Shiko më shumë
Tönnies gewährt Einblick in seine Firma in Rheda-Wiedenbrück
in der ARD Mediathek kann man eine Dokumentation über die Abläufe bei der Firma Tönnies in...
Dje
Kurora Daneze me një fitim mbi 2,2 miliardë DKK
Rezultati rekord i arritur në vitin financiar 2020/21 bazohet në një objektiv shumëvjeçar...
25.11.2021
Tönnies drejton diskutimin mbi transformimin e industrisë së mishit
Në Simpoziumin e 5-të Kërkimor Tönnies, 130 të ftuar të klasit të lartë nga shkenca, ...
25.11.2021
RAPS sjell erëza ekzotike të lëngshme në treg
Eksperti i erëzave Kulmbach RAPS sjell me erëzat e tij të reja të lëngshme në Lindjen e Largët ...
24.11.2021
Shiko më shumë
Thikë proshute Giesser, e zezë 7305w / 28, buzë e dhëmbëzuar
€ 13,92
plus gjithsej TVSH & transporti

25.11.2021
Komplet thike Dick, blu 82562 00, 6-cope.
€ 59,72
plus gjithsej TVSH & transporti

25.11.2021
Thikë bonifikimi, e kuqe 82982/13, e lakuar, gjysmëfleks
€ 6,80
plus gjithsej TVSH & transporti

23.11.2021
Hamburger Ish ABM F1000
€ 6.185,00
plus gjithsej TVSH & transporti

23.11.2021
Shiko më shumë

Shiko më shumë
Shefi i Departamentit të Mishit (m / f / d)
Numri i punës: 112544 Lloji i punësimit: Me kohë të plotë Vendi i punës: METRO ...
02.08.2021
Shiko më shumë
Heilemann Sicherheitstechnik GmbH
Ne jemi një prodhues kryesor i meshes unazë metalike dhe prodhimin e produkteve të mbrojtjes mprehtë për ...
24.11.2021
Paul Kolbe GmbH
Që 65 vjet partnerin tuaj të besueshëm: Paul Kolbe GmbH ofron me grinders mishit, ...
24.11.2021
TREIF Maschinenbau GmbH
për më shumë se 60 vjet TREIF është një nga kompanitë kryesore ndërkombëtare në fushën e ...
23.11.2021
Schröter Teknologjia GmbH & Co. KG
Schröter është një nga prodhuesit kryesorë ndërkombëtarë të rrobaqepësisë termike ...
23.11.2021
Shiko më shumë
Fillon më 03.02.2022 shkurt 00 në 00:XNUMX të mëngjesit në Toronto, Kanada
03.02.2022
Fillon më 26.04.2022 Mars 10 në 00:XNUMX në Messe Koeln
26.04.2022
Fillon më 14.05.2022 maj 01 në 00:XNUMX të mëngjesit në Frankfurt am Main
14.05.2022
Shiko më shumë
Shiko më shumë

 

Shfaqje
 
reklamat

Treg për industrinë e mishit

Dyqan online dhe platformë ankandi për industrinë e mishit

icon_Einkaufwagen.png


Shitet nje numer i pakufizuar produktesh: Krijoni dyqanin tuaj nën dyqan.fleischbranche.de, Pavarësisht nëse mishi dhe produktet e sallamit, enët e sallamit, erëzat, aditivët, makineritë, pajisjet dhe aksesorët për industrinë e mishit, tregtia e kasapit apo kasapët e hobi - shitjet janë të mundshme në zonën B2B dhe B2C. Processingshtë e garantuar përpunimi i sigurt i blerjeve nga ne. Avantazhi: dyqani juaj është i hapur gjatë gjithë kohës, 365 ditë në vit.

Hammer_Auktionen_Auctions_Icon_Kopie.png

Përdorni shërbimin tonë: Ankandi i makinave kasap! Ne kujdesemi për organizimin, planifikimin, reklamimin dhe ankandin e kompanisë suaj. A është kasapi apo industria e mishit tuaj e paaftë? Ne bëjmë ankand fabrika të tëra, linja prodhimi, makineritë e përdorura dhe rezolucionet e thertore. Vlerësimi dhe propozimi i çmimit të ofertës minimale nga një inxhinier mekanik nga industria e mishit, si dhe ruajtja e stoqeve të mbetura në depon tonë deri në shitjen përfundimtare të mundshme. Përpunim transparent dhe i drejtë i garantuar nga ne si një ankand në internet. Bleni tani, shisni veten ose krijoni ankande: "Dyqani.Fleischbranche.de".

Biznesi juaj në industrinë e kombëtar dhe ndërkombëtar mishit

   

International listë search engine në mbi gjuhët 50

Pranishëm kompaninë tuaj me foto, video, dhe një përshkrim (i kompanisë) dhe për të arritur klientët e rinj dhe konsumatorët e ardhshëm në konsumatorit biznes-me-biznes-me-biznes dhe. Teksti i kompanisë tuaj është ndërkombëtare - përkthyer në mbi 50 gjuhë dhe të listuara në motorët e kërkimit. A është kompania juaj nuk është regjistruar ende? Pastaj përdorni shansin tuaj për të tërhequr konsumatorë të rinj. Në të gjitha kategoritë është tuaj Hyrje (BAZA me detyrën backlink) të përhershme falas, Sipas "Shqip" Ju mund të përdoren makineri të përpunimit të mishit, rezoluta kasap (shitje ankand), pronën kasap, dhe / ose të produkteve për Fleischereibedarf reklamuar.

Për detaje, dhe banner ads në Fleischportal.de parë "Çmimet dhe kushtet".

Ndoshta tregu më i madh puna e industrinë e mishit

ofertat tuaja të punës dhe kërkesat e përjashtues për industrinë e mishit

në tonë tregu i punës ju do të gjeni atë. Përditësuar të përditshme të kërkojnë punë në mbi vendet e lira 3.000 nga industrinë e mishit nga titujt e punës të tilla si; "Trajnimi për të / për kasap / in, shitësit / në për mish dhe suxhuk produktet, shitjet Metzger me përgjegjësi drejtuese, kasap, kasap / in, kasap / in, kasap / in, kasap / in, Administrim Biznesi / në zeje, menaxher shitjes, kreu i departamentit, menaxher, Blerja menaxher, prodhimit menaxher, menaxher Bimëve, cilësisë menaxher, zhvilluesi i produktit, zhvillimin e biznesit menaxher, menaxher shitjes, teknik mishit (shtet. certifikuar teknik ushqim), Dipl. Ing. teknologji ushqimore Kërko (mish theksi) ", dhe grupe të tjera profesionale. kandidat und Punëdhënës mund të lirë regjistruar dhe lidhen me njëri-tjetrin.

Për informacion mbi çmimet e theksuar Jobit shih "Posto punë".