liron fundit nga industrinë e mishit

Të nderuar kolegë, si është aktualisht me ju? Në fund të fundit, pandemia vazhdon...
Dje
Mirëmëngjes Mario, hidhini një sy temës së mëposhtme: ...
20.10.2021
Përshëndetje Butscher 01 Kam shumë përvojë me të gjitha llojet e armëve gozhdë. KS dhe KR ...
17.10.2021
Viti i ndërtimit është 2018
17.10.2021
Shiko më shumë
Për herë të parë viçi nga forma e blegtorisë 3 jashtë klimës
Kaufland po zgjeron më tej gamën e saj të mishit në klimën e jashtme të kategorisë 3 dhe tani po ofron ...
21.10.2021
Apel për një qeveri federale të ardhshme
Para fillimit të negociatave të koalicionit në Berlin, industria e mishit kishte palët SPD, ...
21.10.2021
RAPS sjell erëza ekzotike të lëngshme në treg
Eksperti i erëzave Kulmbach RAPS sjell me erëzat e tij të reja të lëngshme në Lindjen e Largët ...
20.10.2021
Leonardo DiCaprio investon në Mosa Meat dhe Aleph Farm
Maastricht, Hollandë; dhe REHOVOT, Izrael, XNUMX Mars / PRNewswire / - DiCaprio është emëruar si një investitor dhe ...
19.10.2021
Shiko më shumë
Thikë proshute Giesser, e zezë 7305w / 28, buzë e dhëmbëzuar
€ 13,92
plus gjithsej TVSH & transporti

19.10.2021
Thikë suxhuku mëlçie Giesser, e zezë 7965aw / 21, e pjerrët
€ 10,97
plus gjithsej TVSH & transporti

19.10.2021
Shaper mishi GESAME MH100
€ 5.500,00
plus gjithsej TVSH & transporti

15.10.2021
Hamburger Ish ABM F1000
€ 6.185,00
plus gjithsej TVSH & transporti

15.10.2021
Shiko më shumë

Shiko më shumë
Shefi i Departamentit të Mishit (m / f / d)
Numri i punës: 112544 Lloji i punësimit: Me kohë të plotë Vendi i punës: METRO ...
02.08.2021
Shiko më shumë
Heilemann Sicherheitstechnik GmbH
Ne jemi një prodhues kryesor i meshes unazë metalike dhe prodhimin e produkteve të mbrojtjes mprehtë për ...
Dje
EFA - Schmid & Wezel GmbH
Njihet më mirë në qarqet profesionale nën emrin e markës EFA është kompania Schmid & Wezel ...
Dje
Tipper TIE Techno PACK GMBH
TIPPER TIE është një furnizues mbarëbotëror i makinave të përpunimit dhe paketimit.
21.10.2021
Soehnle Industrial Solutions GmbH
Ne kemi peshuar njerëz, objekte dhe ushqim në peshoren Soehnle që nga viti 1868. Sot i takon ...
20.10.2021
Shiko më shumë
Fillon më 03.02.2022 shkurt 00 në 00:XNUMX të mëngjesit në Toronto, Kanada
03.02.2022
Fillon më 26.04.2022 Mars 10 në 00:XNUMX në Messe Koeln
26.04.2022
Fillon më 14.05.2022 maj 01 në 00:XNUMX të mëngjesit në Frankfurt am Main
14.05.2022
Shiko më shumë
Shiko më shumë

 

Shfaqje
 
reklamat

Treg për industrinë e mishit

Dyqan online dhe platformë ankandi për industrinë e mishit

icon_Einkaufwagen.png


Shitet nje numer i pakufizuar produktesh: Krijoni dyqanin tuaj nën dyqan.fleischbranche.de, Pavarësisht nëse mishi dhe produktet e sallamit, enët e sallamit, erëzat, aditivët, makineritë, pajisjet dhe aksesorët për industrinë e mishit, tregtia e kasapit apo kasapët e hobi - shitjet janë të mundshme në zonën B2B dhe B2C. Processingshtë e garantuar përpunimi i sigurt i blerjeve nga ne. Avantazhi: dyqani juaj është i hapur gjatë gjithë kohës, 365 ditë në vit.

Hammer_Auktionen_Auctions_Icon_Kopie.png

Përdorni shërbimin tonë: Ankandi i makinave kasap! Ne kujdesemi për organizimin, planifikimin, reklamimin dhe ankandin e kompanisë suaj. A është kasapi apo industria e mishit tuaj e paaftë? Ne bëjmë ankand fabrika të tëra, linja prodhimi, makineritë e përdorura dhe rezolucionet e thertore. Vlerësimi dhe propozimi i çmimit të ofertës minimale nga një inxhinier mekanik nga industria e mishit, si dhe ruajtja e stoqeve të mbetura në depon tonë deri në shitjen përfundimtare të mundshme. Përpunim transparent dhe i drejtë i garantuar nga ne si një ankand në internet. Bleni tani, shisni veten ose krijoni ankande: "Dyqani.Fleischbranche.de".

Biznesi juaj në industrinë e kombëtar dhe ndërkombëtar mishit

   

International listë search engine në mbi gjuhët 50

Pranishëm kompaninë tuaj me foto, video, dhe një përshkrim (i kompanisë) dhe për të arritur klientët e rinj dhe konsumatorët e ardhshëm në konsumatorit biznes-me-biznes-me-biznes dhe. Teksti i kompanisë tuaj është ndërkombëtare - përkthyer në mbi 50 gjuhë dhe të listuara në motorët e kërkimit. A është kompania juaj nuk është regjistruar ende? Pastaj përdorni shansin tuaj për të tërhequr konsumatorë të rinj. Në të gjitha kategoritë është tuaj Hyrje (BAZA me detyrën backlink) të përhershme falas, Sipas "Shqip" Ju mund të përdoren makineri të përpunimit të mishit, rezoluta kasap (shitje ankand), pronën kasap, dhe / ose të produkteve për Fleischereibedarf reklamuar.

Për detaje, dhe banner ads në Fleischportal.de parë "Çmimet dhe kushtet".

Ndoshta tregu më i madh puna e industrinë e mishit

ofertat tuaja të punës dhe kërkesat e përjashtues për industrinë e mishit

në tonë tregu i punës ju do të gjeni atë. Përditësuar të përditshme të kërkojnë punë në mbi vendet e lira 3.000 nga industrinë e mishit nga titujt e punës të tilla si; "Trajnimi për të / për kasap / in, shitësit / në për mish dhe suxhuk produktet, shitjet Metzger me përgjegjësi drejtuese, kasap, kasap / in, kasap / in, kasap / in, kasap / in, Administrim Biznesi / në zeje, menaxher shitjes, kreu i departamentit, menaxher, Blerja menaxher, prodhimit menaxher, menaxher Bimëve, cilësisë menaxher, zhvilluesi i produktit, zhvillimin e biznesit menaxher, menaxher shitjes, teknik mishit (shtet. certifikuar teknik ushqim), Dipl. Ing. teknologji ushqimore Kërko (mish theksi) ", dhe grupe të tjera profesionale. kandidat und Punëdhënës mund të lirë regjistruar dhe lidhen me njëri-tjetrin.

Për informacion mbi çmimet e theksuar Jobit shih "Posto punë".