Cilësia më e mirë e filmave, paketimeve thermoformed dhe zorrëve të sallamit, si dhe kutitë direkte nga prodhuesi ose tregtari blejnë lirë. Paketim i qëndrueshëm dhe i ndërgjegjshëm për mjedisin për prodhuesit e industrisë së mishit dhe ushqimit.

SPM * Sun Products Vertriebs GmbH


_ Distributor ekskluziv gjerman i SUN PRODUCTS, të tilla si këllëfët e erëzave SUN SPICE dhe filma të sheshtë, këllëfë me barriera të larta të ngopura me tym SUN SMOKE dhe SUN FLAVOR GOURMET, mbështjellëse erëzash të grira.

Walsroder zorrë GmbH


_ Walsroder zorrë GmbH prodhon nën markën "Walsroder" për më shumë se 80 zorrë suxhuk vjet të cilësisë për industrinë e mishit dhe tregtisë së kasap tradicionale të ...

Ilpra Germany GmbH


_ Ilpra është një prodhues i makinave paketuese. Makinat e ndryshme Ilpra prodhon dhe shet janë makina Thermoform, makina Trayseal dhe sistemet e Plotësimit. Ekziston një zgjidhje e paketimit për çdo pyetje dhe aplikim ......

OSKUtex GmbH


_ OSKUtex është një nga furnizuesit dhe prodhuesit më të mëdhenj të mbulesave të tekstilit, të bëra nga pambuku dhe viskoza në të gjithë botën. OSKUtex prodhon në tre lokacione në Gjermani me selinë e tij në Georgsmarienhütte afër Osnabrück ...

Schinner GmbH


_ Kompania jonë ofron një gamë të plotë të dele, derra, bagëti dhe Pferdedärmen në të gjitha cilësitë dhe kalibrave. Ne furnizimit kripur, të gatshëm për të mbushur, hard-or softtubed në E2 arka, fuçi, kova, çanta apo kuti sipas nevojave tuaja. Vizitoni faqja tonë!

Gustav Ehlert GmbH & Co. KG


_ Ehlert është shpërndarja me shumicë pajisje kasap dhe nevojat e prodhimit të ushqimit.

Jürging GmbH


_ E themeluar në vitin 1923 Westphalian Gütersloh është Jürging për mbi 80 vjet specialist në zorrë natyrore.
« fillim i mëparshëm 1 2 3 4 5 6 7 tjetër fund »