Iwema GmbH


_ Ние продаваме кревање / поместување, бункер скали тежат станици и разни садови од Шведска, од нерѓосувачки челик.

ЈАДЕТЕ Edelstahlanlagen- и технологија GmbH


_ Ние нудиме целосни решенија од нерѓосувачки челик, од планирање на производството во куќата во текот на Montage.Wir се нивните експертски системи во областа на ракување, складирање, сечење и обичај

Brökelmann Equipment and Plant Construction GmbH & Co.


_ Brökelmann - разновидност од не'рѓосувачки челик. Ние произведуваме решенија специфични за клиентите, изработени од не'рѓосувачки челик и алуминиум за широк спектар на апликации.
« почеток Претходно 1 2 следниот крајот »